Press "Notify when price drops" button to track Troll and I™ price or check other PS4 deals and discounts by pressing "Discounts" button

How does PS Deals tracker work?

Release date: 24 Mar 2017

Genre: Action / Adventure

Rating:

Developer: MAXIMUM GAMES

Cheats:

Subtitles: English, French, German, Italian, Portuguese, Spanish

Voice: English

0 DLC

Highest price

529.00 TL

Lowest price

29.99 TL

Lowest PS+ price

13.10 TL

Metacritic
Score

/ 100

Critics:

Metacritic
User Score

/ 10

Ratings:

PlayStation
Rating

2.78 / 5

Ratings: 165

Troll and I™

Release date: 24 Mar 2017

Genre: Action / Adventure

Rating:

Cheats:

Subtitles: English, French, German, Italian, Portuguese, Spanish

Voice: English

Bu oyunu PS5 sisteminde oynayabilmeniz için sisteminizin en yeni sistem yazılımına güncellenmesi gerekir. Bu oyun PS5 sisteminde oynanabilse de, PS4 sisteminde sunulan bazı özellikler burada mevcut olmayabilir. Ayrıntılı bilgi için bkz. PlayStation.com/bc.
İskandinav yabanının derinliklerinde, Otto isimli bir genç, ormanda yaşadığı söylenen efsanevi yaratığı ararken köyünü yakıp yıkan acımasız avcılar yüzünden evinden kaçmak zorunda kalır. Hayatta kalmak için kaçan Otto, avcılar tarafından aranan nadide yaratıkla tesadüfen karşılaşır ve arkadaş olur. Böylece Troll ve Otto'nun tehlikelerle dolu macerası başlar.

Birbirinden farklı bu iki arkadaş birlikte, düşmanlarla dolu acımasız bir bölgeye doğru yolculuğa çıkıyor. Ormanı iyi tanıyan Troll ve Otto, sinsice dolaşmak, strateji oluşturmak ve evlerine geri dönmek üzere savaşmak için doğal becerilerini kullanmak zorunda. Orman bilinmez sürprizlerle dolu ve hayatta kalmak için takım işi çok önemli.Çevrimdışı çok oyunculu (2 oyuncu)
DUALSHOCK 4 titreşim işlevini kullanır
Uzaktan Oynama, kullanıcıların herhangi bir mobil cihaz, bilgisayar, PlayStation®4 veya PlayStation®5 sistemini kullanarak kendi PlayStation®4 ya da PlayStation®5 sistemlerine bağlanmasını ve bunlarda oyun oynamasını sağlar.


Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.

Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.

Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.

Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.