PS3 / PS Vita / PSP

SAVE: 43%

Press "Notify when price drops" button to track Disney Pixar Toy Story 2 price or check other PS3 / PS Vita / PSP deals and discounts by pressing "Discounts" button

How does PS Deals tracker work?

Release date: 9 Eyl 2010

Genre: Action

Rating:

Cheats:

0 Add-Ons

Highest price

16.29 TL

Lowest price

5.99 TL

Lowest PS+ price

--

Metacritic
Score

/ 100

Critics:

Metacritic
User Score

/ 10

Ratings:

PlayStation
Rating

4.54 / 5

Ratings: 1670

Disney Pixar Toy Story 2

Release date: 9 Eyl 2010

Genre: Action

Rating:

Cheats:

PlayStation®3, PSP® (PlayStation®Portable), PlayStation®Vita ve PlayStation®TV ile uyumludur.

BUZZ LIGHTYEAR TO THE RESCUE!
The Countdown to Adventure is On!
As space hero Buzz Lightyear, you¹ve got your hands full. Your best buddy, Woody, has been kidnapped by a greedy toy collector and it¹s going to be an all-out race against time to save him. It¹s all up to you... Buzz Lightyear to the rescue!

Bu ürün PlayStation® (PS one®) klasiğinin benzetilmiş versiyonudur. Orijinal (PS one®) versiyondaki bazı işlevlerle farklılıklar olabilir ve her işlev kullanılamayabilir.

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
İndirilen içeriklerin 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Ev Konsolu sisteminde kullanımı ve 3 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Taşınabilir Konsol sisteminde kullanımı için tek seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

© Disney