TR PS5 / PS4

SAVE: 66%

Ends: 29 Eyl 2021

Human: Fall Flat PS4 and PS5

Press "Notify when price drops" button to track Human: Fall Flat PS4 and PS5 price or check other PS5 / PS4 deals and discounts by pressing "Discounts" button

How does PS Deals tracker work?

Release date: 24 Haz 2021

Genre: Puzzle / Action / Adventure

Rating:

Developer: Curve Digital

Cheats:

Subtitles: Chinese, English, French, German, Japanese, Korean, Russian, Spanish

Voice: English

0 DLC

Highest price

144.00 TL

Lowest price

48.96 TL

Lowest PS+ price

--

Metacritic
Score

/ 100

Critics:

Metacritic
User Score

/ 10

Ratings:

PlayStation
Rating

-- / 5

Ratings: --

Human Fall Flat
Human Fall Flat Dynamic Theme
Human: Fall Flat PS4 and PS5

Release date: 24 Haz 2021

Genre: Puzzle / Action / Adventure

Rating:

Cheats:

Subtitles: Chinese, English, French, German, Japanese, Korean, Russian, Spanish

Voice: English

Bu oyunu PS5 sisteminde oynayabilmeniz için sisteminizin en yeni sistem yazılımına güncellenmesi gerekir. Bu oyun PS5 sisteminde oynanabilse de, PS4 sisteminde sunulan bazı özellikler burada mevcut olmayabilir. Ayrıntılı bilgi için bkz. PlayStation.com/bc.
Bu ürün, bu oyunun hem dijital PS4™ versiyonunu hem de dijital PS5™ versiyonunu indirmenizi sağlar.

***YENİ “ORMAN” SEVİYESİ ÇIKTI***

17 harika seviye içerir. Tüm platformlarda 25 milyondan fazla satıldı.

PS5™ platformunda dokunsal geri bildirim özelliği bulunur

Doğanın sesine kulak verin! Yeni Orman seviyesinde huzur bulup rahata ermek için arkadaşlarınızla yemyeşil ağaçlıkları ve karla kaplı tepeleri keşfe çıkın.

Artık gizem ve kaos yanı başınızda. Yere çakılmış uçaklar ve ağır iş makineleri de cabası. Bir saniye, neredeyiz biz? Yanlış yere mi geldik?

Human: Fall Flat, havada asılı düşvari mekanlarda geçen eğlenceli, fizik tabanlı bir platform oyunudur.

Her düş seviyesinde kendinizi farklı bir ortamda bulacaksınız. Köşklerden şatolara, Aztek tapınaklarından karlı dağlara, ürkütücü mekanlardan sanayi bölgelerine kadar farklı farklı ortamlar sizi bekliyor. Her seviyede kullanabileceğiniz değişik rotalar ve muzip bulmacalar sayesinde her oynayışınızda çevreyi keşfedip zekanızı konuşturun.

Bu oyunun PS4™ versiyonuna zaten sahipseniz, PS5™ dijital versiyonunu ekstra ücret ödemeden edinebilirsiniz ve bu ürünü satın almanıza gerek yoktur. PS4™ disk kopyasının sahipleri, PS5™ dijital versiyonunu her indirmek veya oynamak istediklerinde PS5™'e yerleştirmelidir. PS5™ Dijital Sürüm disksiz konsolunu satın alan PS4™ oyun diski sahipleri, ekstra ücret ödemeden PS5™ versiyonuna sahip olamayacaktır.


Çevrimdışı çok oyunculu (2 oyuncu)
Çevrimiçi çok oyunculu (2 8 oyuncu) Ücretli bir PlayStation Plus üyeliği gereklidir. Çevrimiçi özellikler, bir hesabınızın olmasını gerektirir ve hizmet koşullarımıza (playstationnetwork.com/terms-of-service), gizlilik ilkemize (playstationnetwork.com/privacy-policy) ve oyun yayıncısının gizlilik ilkesine tabidirler.


Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.

Bu içeriği hesabınızla ilişkilendirilmiş ana PS5 konsolunda (“Konsol Paylaşımı ve Çevrimdışı Oynama” ayarı üzerinden) ya da diğer PS5 konsollarında aynı hesabınızla oturum açtığınızda indirebilir ve oynatabilirsiniz.

Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.

Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.