Save extra 17% with discounted PlayStation Network Gift Card 100 PLN - Poland

Press "Notify when price drops" button to track Call of Duty®: Modern Warfare® III - Zestaw Międzygeneracyjny price or check other PS5 / PS4 deals and discounts by pressing "Discounts" button

How does PS Deals tracker work?

Release date: 2 lis 2023

Genre: Action

Rating:

Publisher: Activision Blizzard Int'l BV

Cheats:

Highest price

349.00 zl

Lowest price

226.85 zl

Lowest PS+ price

--

Metacritic
Score

/ 100

Critics:

Metacritic
User Score

/ 10

Ratings:

PlayStation
Rating

-- / 5

Ratings: --

Call of Duty®: Modern Warfare II
Call of Duty®: Modern Warfare II Content 3 License
Call of Duty®: Modern Warfare II - Content License 4
Call of Duty®: Modern Warfare II - Warzone 2
Call of Duty®: Modern Warfare II - Warzone 2 License
Call of Duty®: Modern Warfare III - Campaign Pack 1
Call of Duty®: Modern Warfare III - Campaign Pack 2
Call of Duty®: Modern Warfare III - Content License 1
Call of Duty®: Modern Warfare III - Content License 2
Call of Duty®: Modern Warfare III - Content License 3
Call of Duty®: Modern Warfare III - Content License 4
Call of Duty®: Modern Warfare III - Content License 5
Call of Duty®: Modern Warfare® III - Cross-Gen Bundle
Call of Duty®: Modern Warfare® III - Cross-Gen Pack 1
Call of Duty®: Modern Warfare® III - Cross-Gen Pack 2
Call of Duty®: Modern Warfare III - Digital Premium License
Call of Duty®: Modern Warfare III - Multiplayer Pack
Call of Duty®: Modern Warfare® III - Pre-Order Pack 1

Release date: 2 lis 2023

Genre: Action

Rating:

Publisher: Activision Blizzard Int'l BV

Cheats:

Zawartość:

- Zestaw Międzygeneracyjny Call of Duty®: Modern Warfare® III
-- Wersje gry na PS4™ i PS5™
- Pakiet Operatora Soapa - do natychmiastowego użycia w Call of Duty®: Modern Warfare® II i Warzone™. Dostępny również w Modern Warfare® III w dniu premiery***

WALCZĄC Z WIELKIM ZAGROŻENIEM, DOSTOSUJ SIĘ ALBO GIŃ

W bezpośredniej kontynuacji bijącego rekordy Call of Duty®: Modern Warfare® II kapitan Price i grupa uderzeniowa 141 stawiają czoła wielkiemu zagrożeniu. Ultranacjonalista i zbrodniarz wojenny, Władimir Makarow, rozszerza swoje wpływy w różnych zakątkach świata, wikłając członków grupy uderzeniowej 141 w starcie, jakiego się nie spodziewali.

CZAS ZAŁATWIĆ STARE PORACHUNKI I OBRAĆ NOWY CEL

Modern Warfare® III świętuje 20-lecie serii Call of Duty®, oferując jedną z największych kolekcji map Wieloosobowych, zawierającą zarówno mapy uwielbiane przez fanów, jak i nowe. 16 map z oryginalnego Modern Warfare® 2 (2009), zmodernizowanych i wzbogaconych o nowe tryby oraz funkcje rozgrywki, będzie dostępnych dla wszystkich w dniu premiery, a 12 nowych map standardowych (6 na 6) pojawi się w kolejnych sezonach.

CAŁKIEM NOWY OTWARTY ŚWIAT Z ZOMBIE

Zbierz zespół i spróbuj przetrwać w walce z ogromnymi hordami nieumarłych na największej mapie w historii trybów Zombie w Call of Duty®. Tryb Zombie w Modern Warfare® (MWZ) to nowa przygoda ze studia Treyarch z misjami, sekretami i standardowymi funkcjami rozgrywki.


Wieloosobowa gra offline (2 graczy)
Wieloosobowa gra online (2–64 graczy). Jest wymagane płatne członkostwo w usłudze PlayStation Plus. Funkcje online wymagają konta. Obowiązują nasze warunki korzystania z usługi (playstationnetwork.com/terms-of-service), nasza polityka prywatności (playstationnetwork.com/privacy-policy) oraz polityka prywatności wydawcy gry.
Usługa Remote Play umożliwia łączenie się z konsolą PlayStation®4 lub PlayStation®5 i granie w gry na tej konsoli przy użyciu urządzenia mobilnego, komputera PC lub innej konsoli PlayStation®4 lub PlayStation®5.
Opcjonalne zakupy w grze
Funkcje online wymagają konta. Obowiązują warunki korzystania z usługi (playstationnetwork.com/terms-of-service), polityka prywatności (playstationnetwork.com/privacy-policy) oraz polityka prywatności wydawcy gry.


Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.

Możesz pobierać i odtwarzać niniejszą zawartość na głównej konsoli PS5 skojarzonej z Twoim kontem (za pośrednictwem ustawienia „Udostępnianie konsoli i granie offline”) oraz dowolnych innych konsolach PS5 po zalogowaniu się za pomocą tego samego konta.

Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.

Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.