Save extra 17% with discounted PlayStation Network Gift Card 100 PLN - Poland

Press "Notify when price drops" button to track Cyberpunk 2077: Ultimate Edition (PS5) price or check other PS5 / PS4 deals and discounts by pressing "Discounts" button

How does PS Deals tracker work?

Release date: 11 cze 2023

Genre: Role playing games

Rating:

Publisher: CD PROJEKT

Cheats:

Main game: Cyberpunk 2077

Subtitles: Arabic, Czech, English, Hungarian, Polish, Portuguese, Russian, Turkish, Ukrainian

Voice: English, Polish, Portuguese, Russian

Highest price

319.00 zl

Lowest price

194.25 zl

Lowest PS+ price

194.25 zl

Metacritic
Score

/ 100

Critics:

Metacritic
User Score

/ 10

Ratings:

PlayStation
Rating

-- / 5

Ratings: --

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077 - Phantom Liberty
Cyberpunk 2077 PS5

Release date: 11 cze 2023

Genre: Role playing games

Rating:

Publisher: CD PROJEKT

Cheats:

Main game: Cyberpunk 2077

Subtitles: Arabic, Czech, English, Hungarian, Polish, Portuguese, Russian, Turkish, Ukrainian

Voice: English, Polish, Portuguese, Russian

Aby można było grać w tę grę na PS5, może być konieczna aktualizacja oprogramowania systemu do najnowszej wersji. Ta gra będzie działać na PS5, ale niektóre funkcje z wersji na PS4 mogą być nieobecne. Więcej informacji znajdziesz na stronie PlayStation.com/bc.
Wyposaż się w kompletny zestaw przygód w świecie Cyberpunka 2077, na który składają się podstawowa wersja gry wraz z dodatkiem fabularnym! Rozpocznij swoją drogę na szczyt jako V, uzbrojony w cybernetyczne ulepszenia najemnik, i zbuduj swoją legendę, wykonując każde zadanie, jakie Night City ma do zaoferowania.

Zestaw zawiera:

Cyberpunk 2077 — pełne akcji i przygód RPG w otwartym świecie, którego akcja toczy się w najbardziej niebezpiecznym mieście mrocznej przyszłości. Wspinaj się po szczeblach najemniczej kariery i odkryj tajemnicę najpotężniejszego wszczepu w Night City w towarzystwie wyszczekanego rockerboya Johnny’ego Silverhanda (Keanu Reeves).

Widmo wolności — nowa przygoda w Cyberpunku 2077 w klimacie szpiegowskiego thrillera. Zanurz się w zawiłą intrygę, w którą zamieszani są przedstawiciele najwyższych kręgów władzy i brutalni najemnicy trzęsący czarnym rynkiem. Wraz z tajnym agentem Solomonem Reedem (Idris Elba) walcz o przetrwanie w rządzonej przez bezwzględnego watażkę dzielnicy Night City — to komu zaufasz, zadecyduje o wszystkim.


Gra offline dla jednego gracza
Usługa Remote Play umożliwia łączenie się z konsolą PlayStation®4 lub PlayStation®5 i granie w gry na tej konsoli przy użyciu urządzenia mobilnego, komputera PC lub innej konsoli PlayStation®4 lub PlayStation®5.


Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.

Możesz pobierać i odtwarzać niniejszą zawartość na głównej konsoli PS5 skojarzonej z Twoim kontem (za pośrednictwem ustawienia „Udostępnianie konsoli i granie offline”) oraz dowolnych innych konsolach PS5 po zalogowaniu się za pomocą tego samego konta.

Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.

Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.