Save extra 14% with discounted PlayStation Network Gift Card 100 PLN - Poland

Press "Notify when price drops" button to track Ghost of Tsushima DIRECTOR’S CUT price or check other PS5 / PS4 deals and discounts by pressing "Discounts" button

How does PS Deals tracker work?

Release date: 20 sie 2021

Genre: Role playing games

Rating:

Publisher: Sony Interactive Entertainment Europe

Cheats:

Main game: Ghost of Tsushima DIRECTOR’S CUT

Highest price

339.00 zl

Lowest price

169.50 zl

Lowest PS+ price

--

Metacritic
Score

/ 100

Critics:

Metacritic
User Score

/ 10

Ratings:

PlayStation
Rating

1 / 5

Ratings: 7

Ghost of Tsushima $69.99 PS5 Digital DC
Ghost of Tsushima aktualizacja do wersji DIRECTOR’S CUT
Ghost of Tsushima DIRECTOR’S CUT
Ghost of Tsushima Director’s Cut PS5
Ghost of Tsushima – dodatkowa zawartość
Ghost of Tsushima: Legends
Ghost of Tsushima: Legends
Ghost of Tsushima™: Legends (Unlock)

Release date: 20 sie 2021

Genre: Role playing games

Rating:

Publisher: Sony Interactive Entertainment Europe

Cheats:

Main game: Ghost of Tsushima DIRECTOR’S CUT

Aby można było grać w tę grę na PS5, może być konieczna aktualizacja oprogramowania systemu do najnowszej wersji. Ta gra będzie działać na PS5, ale niektóre funkcje z wersji na PS4 mogą być nieobecne. Więcej informacji znajdziesz na stronie PlayStation.com/bc.
Jeśli posiadasz już Ghost of Tsushima na PS4™, możesz dokonać ulepszenia do Ghost of Tsushima DIRECTOR’S CUT na PS5™ za 125 zł od 20 sierpnia 2021 r.

Jeśli posiadasz już Ghost of Tsushima DIRECTOR’S CUT na PS4, możesz dokonać ulepszenia do Ghost of Tsushima DIRECTOR’S CUT na PS5 za 41 zł od 20 sierpnia 2021 r.

Zawartość edycji:

– rozszerzenie „Wyspa Iki”*
– wieloosobowy tryb współpracy Legends**
– cyfrowy minialbum
– komentarz reżysera
– jeden punkt techniki*
– talizman łaski Hachimana*
– zestaw skórek „Bohater Cuszimy”*.

Cechy dostępne na PS5:
– dynamiczna rozdzielczość 4K z 60 kl./s (wymaga telewizora lub monitora obsługującego technologię 4K)
– efekty dotykowe i adaptacyjne efekty „Trigger” bezprzewodowego kontrolera DualSense™
– dźwięk 3D w słuchawkach stereofonicznych (analogowych lub USB)
– ruchy ust postaci dopasowane do japońskiej wersji językowej
– możliwość przeniesienia zapisu gry z PS4 do wersji na PS5.

Posiadacze gry na PS4 w wersji pudełkowej muszą mieć płytę z grą w napędzie optycznym PS5 za każdym razem, kiedy będą chcieli pobrać wersję cyfrową na PS5 lub ją uruchomić. Posiadacze gry na PS4 w wersji pudełkowej, którzy kupią konsolę PS5 Digital Edition (bez napędu optycznego), nie będą mogli nabyć wersji na PS5 w niższej cenie.


Gra offline dla jednego gracza
Wieloosobowa gra online (2–4 graczy). Jest wymagane płatne członkostwo w usłudze PlayStation Plus. Funkcje online wymagają konta. Obowiązują nasze warunki korzystania z usługi (playstationnetwork.com/terms-of-service), nasza polityka prywatności (playstationnetwork.com/privacy-policy) oraz polityka prywatności wydawcy gry.
Funkcje online wymagają konta. Obowiązują warunki korzystania z usługi (playstationnetwork.com/terms-of-service), polityka prywatności (playstationnetwork.com/privacy-policy) oraz polityka prywatności wydawcy gry.


Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.

Możesz pobierać i odtwarzać niniejszą zawartość na głównej konsoli PS5 skojarzonej z Twoim kontem (za pośrednictwem ustawienia „Udostępnianie konsoli i granie offline”) oraz dowolnych innych konsolach PS5 po zalogowaniu się za pomocą tego samego konta.

Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.

Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.