Натисніть "Слідкувати за ціною", щоб відстежувати ціну на Police Simulator: Patrol Officers PS4™ and PS5™ або перегляньте інші знижки на ігри PS5 у розділі "Знижки"

Як працює трекер PS Deals?

Дата релізу: 10 лист. 2022 р.

Жанр: Симулятор

Рейтинг:

Розробник: ASTRAGON ENTERTAINMENT GMBH

Чити:

Найвища ціна

1,399.00₴

Найнижча ціна

1,399.00₴

Найнижча PS+ ціна

1,259.10₴

Рейтинг
Metacritic

/ 100

Огляди:

Корист. рейтинг
Metacritic

/ 10

Відгуки:

Рейтинг
PlayStation

-- / 5

Відгуки: --

Police Simulator: Patrol Officers

Дата релізу: 10 лист. 2022 р.

Жанр: Симулятор

Рейтинг:

Чити:

Ця версія містить повну гру Police Simulator: Patrol Officers та додатковий SUV «Міський позашляховик». Зробіть Брайтон безпечнішим з новим автомобілем, що дозволить затримувати до чотирьох підозрюваних за раз!

Ласкаво просимо до Брайтона! Приєднайтесь до лав поліції вигаданого американського міста та зануртесь в поліційні будні. Почавши з квитків за неправильне паркування, з часом ви будете готові взяти на себе справжню відповідальність. Станьте частиною спільноти Брайтона, вивчіть свій район, познайомтесь з його мешканцями та виконуйте свій обов’язок, борючись зі злочинністю. Будьте рішучими, але справедливими: не виходьте за рамки закону, отримуйте досвід і відкривайте нові райони та обов’язки!

СИМУЛЯТОР ПОЛІЦІЇ: PATROL OFFICERS забезпечить вас роботою з органічним дорожнім рухом та непередбачуваними ДТП й іншими надзвичайними ситуаціями, що трапляться під час вашої зміни. Будьте готові виконати свій обов’язок у будь-який момент! У відкритому світі Брайтона ви самі обираєте, які квартали патрулювати та захищати. Відвідайте три райони, у кожному з яких декілька кварталів. Кожен район унікальний: від багатоповерхівок центру міста до історичних будівель Брікстона. Система Інтуїції вкаже вам на важливі докази під час опитувань свідків, що дозволять вам вирішити справу на місці. Будьте пильними та не пропустіть нічого зі сказаного чи зробленого. Ваші обов’язки — ваша відповідальність!

Відкрийте нові райони, а з ними — і нові обов’язки Почніть з виписування штрафів за неправильне паркування, але будьте готові до більшого! В живому та цікавому місті вас можуть чекати будь-які неочікуваності. Не дайте наркоторговцям продати свій товар в парку, доженіть та покарайте хуліганів, що розмальовують стіни, зупиніть правопорушників, котрі перевищують дозволену швидкість та навіть розслідуйте ДТП. Будьте готові до всього, від водія автівки, що заблокував дорогу для автобуса, до затримання або арешту підозрюваних. Ваші обов’язки — ваша відповідальність!


Однокористувацький режим без мережі
Мережевий багатокористувацький режим (2 гравці). Потрібна оплачена підписка на PlayStation Plus. Мережеві функції потребують наявності облікового запису та надаються відповідно до наших умов обслуговування (playstationnetwork.com/terms-of-service), нашої політики конфіденційності (playstationnetwork.com/privacy-policy) та політики конфіденційності видавця гри.
Покупки у грі - за бажанням
Мережеві функції потребують наявності облікового запису та надаються відповідно до умов обслуговування (playstationnetwork.com/terms-of-service), політики конфіденційності (playstationnetwork.com/privacy-policy) та політики конфіденційності видавця гри.