Натисніть "Слідкувати за ціною", щоб відстежувати ціну на Windfolk: Sky is just the beginning або перегляньте інші знижки на ігри PS4 у розділі "Знижки"

Як працює трекер PS Deals?

Дата релізу: 13 січ. 2021 р.

Жанр: Екшн / Шутер / Унікальні

Рейтинг:

Розробник: GAMERA NEST SL

Чити:

Субтитри: Іспанська, Англійська

Голос: Іспанська, Англійська

Найвища ціна

489.00₴

Найнижча ціна

161.55₴

Найнижча PS+ ціна

143.60₴

Рейтинг
Metacritic

/ 100

Огляди:

Корист. рейтинг
Metacritic

/ 10

Відгуки:

Рейтинг
PlayStation

4.5 / 5

Відгуки: 18

Windfolk: Sky is just the beginning

Дата релізу: 13 січ. 2021 р.

Жанр: Екшн / Шутер / Унікальні

Рейтинг:

Чити:

Субтитри: Іспанська, Англійська

Голос: Іспанська, Англійська

Щоб грати в цю гру на PS5, можливо, доведеться оновити системне програмне забезпечення. Хоча ця гра підтримується на PS5, деякі функції, доступні на PS4, можуть бути відсутні. Додаткові відомості див. на сторінці PlayStation.com/bc.
Eurian — це світ у стані війни. Коаліція прагне контролювати весь тридіан, безцінний мінерал, який підтримує острови у повітрі. Есен, солдат повстанських сил, повинен зіткнутися з ними, щоб захистити планету і помститися. Windfolk — це інтенсивна пригода, де ви можете літати за допомогою реактивного ранця та битися з ворогами, щоб досягти перемоги.

РЕЖИМИ ІГРИ – Режим кампанії з 8 різними етапами. Аркадний режим з 7 етапами з різними режимами гри.
ВІЛЬНИЙ РУХ У ПОВІТНІ - Перевірте свої льотні навички. Станьте найшвидшою людиною в Eurian і не дозволяйте ворогам зупинити вас. Використовуйте бочки та акробатичні рухи, щоб літати якомога швидше.
СТВОРИ СВІЙ ВЛАСНИЙ СТИЛЬ БОЇВ — Битва в унікальному оточенні, де ви повинні продовжувати рухатися, щоб ухилитися від атак ворогів. Комбінуйте свою зброю та навички, щоб створити унікальні ефекти, які допоможуть вам перемогти ворогів.
УНІКАЛЬНИЙ СВІТ – Від тропічного узбережжя з плаваючими островами до пекучих пустель, що містять руїни стародавньої цивілізації, відкрийте для себе дивовижний світ Евріану. Заходьте в тилу ворога і досліджуйте кожен куточок кожного етапу.
ОРИГІНАЛЬНИЙ САУНДТРЕК – Насолоджуйтесь прекрасними мелодіями, досліджуючи Eurian, і пориньте в дію з інтенсивними бойовими треками. Музика адаптується до кожного сценарію бою, і кожен етап має свою унікальну музику. Польоти, боротьба та дослідження стануть новим відчуттям для ваших вух.


Однокористувацький режим без мережі
Використовується функція вібрації DUALSHOCK 4
Автономну гру дозволено