PS3

Press "Notify when price drops" button to track Mortal Kombat Arcade Kollection price or check other PS3 deals and discounts by pressing "Discounts" button

How does PS Deals tracker work?

Release date: 7 Ara 2011

Genre: Fighting

Rating:

Cheats:

0 Add-Ons

Highest price

44.00 TL

Lowest price

11.89 TL

Lowest PS+ price

--

Metacritic
Score

/ 100

Critics:

Metacritic
User Score

/ 10

Ratings:

PlayStation
Rating

4.41 / 5

Ratings: 1427

Mortal Kombat Arcade Kollection

Release date: 7 Ara 2011

Genre: Fighting

Rating:

Cheats:

PlayStation®3 ile uyumludur.

The Original Arcade Trilogy together for the first time in a single package. Mortal Kombat, Mortal Kombat II and Ultimate Mortal Kombat 3 in all its glory enhanced with online play, leaderboards, and trophies. Maybe you were king of the arcade, but how do you stack up against the world?

1-2 Oyuncu
minimum 123 KB alan gerekir
DUALSHOCK®3 Titreşim İşlevi
Ağ Özellikleri
Ağ Oyuncuları 2-2

Bu ürünün indirilmesi, Sony Entertainment Network Hizmet Koşulları/Kullanıcı Sözleşmesi'ne ve bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
İndirilen içeriklerin 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Ev Konsolu sisteminde kullanımı için tek seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

Mortal Kombat: Arcade Kollection software © 2011 Warner Bros. Entertainment Inc. Developed by Other Ocean. All other trademarks and copyrights are the property of their respective owners. All rights reserved.