Press "Notify when price drops" button to track RIDE price or check other PS3 deals and discounts by pressing "Discounts" button

How does PS Deals tracker work?

Release date: 10 Nis 2015

Genre: Racing

Rating:

Cheats:

Highest price

134.00 TL

Lowest price

17.89 TL

Lowest PS+ price

--

Metacritic
Score

/ 100

Critics:

Metacritic
User Score

/ 10

Ratings:

PlayStation
Rating

4.18 / 5

Ratings: 292

RIDE

Release date: 10 Nis 2015

Genre: Racing

Rating:

Cheats:

PlayStation®3 ile uyumludur.

Piste çıkmadan önce motor modelinizi, görünüm rengini ve sürücünüzün giysisini seçin. Performansını artırmak için motorunuzu kişiselleştirmeyi unutmayın. 14 farklı üreticinin elinden çıkmış dünyanın üretilmekte olan en iyi motorlarıyla önceden üretilmiş en popüler motorlarını kullanın. Dünya genelindeki motosiklet hayranlarının en beğendiği, hızlı Yarış Pistlerinden daha zorlayıcı Kırsal Pist arazilerine ve tabii ki heyecan verici Şehir Pistlerinin sokak yarışlarına kadar uzanan 15 farklı bölgede hız limitlerini zorlayın. Dünya Turu etkinliklerine katılarak kendinizi test edin ve rakiplerinizi yenip Dünya Sıralamalarındaki ününüzü artırarak liderlik tablolarında üst sıralara doğru uzanın. Arkadaşlarınızın sizinle beraber kendi favori motorlarıyla yarıştıkları Motoclub'ın heyecanını damarlarınızda hissedin.

1-2 Oyuncu
minimum 9 MB alan gerekir
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p
DUALSHOCK®3 Titreşim İşlevi
Ağ Özellikleri
Ağ Oyuncuları 2-8

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
İndirilen içeriklerin 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Ev Konsolu sisteminde kullanımı için tek seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

RIDE © 2015 Published and Developed by Milestone S.r.l. All rights reserved. All manufacturers, accessory suppliers, names, tracks, sponsors, brands and associated imagery featured in this game are trademarks and/or copyrighted materials of their respective owners.