Press "Notify when price drops" button to track HARDCORE MECHA price or check other PS4 deals and discounts by pressing "Discounts" button

How does PS Deals tracker work?

Release date: 14 Oca 2020

Genre: Action / Shooter

Rating:

Cheats:

Subtitles: Chamorro, Chinese, English, French, Japanese, Korean, Russian

Voice: Chinese, Japanese

Highest price

84.00 TL

Lowest price

84.00 TL

Lowest PS+ price

--

Metacritic
Score

/ 100

Critics:

Metacritic
User Score

/ 10

Ratings:

PlayStation
Rating

4.48 / 5

Ratings: 23

HARDCORE MECHA

Release date: 14 Oca 2020

Genre: Action / Shooter

Rating:

Cheats:

Subtitles: Chamorro, Chinese, English, French, Japanese, Korean, Russian

Voice: Chinese, Japanese

'Hardcore Mecha', her türden klasik robotun tutkusu ve dokunma hissi uyandıran yandan kaydırma aksiyon oyunudur. Kampanya modu, oyun zengini seviyeleri ve kesintisiz animasyonlarla sürükleyici bir hikaye deneyimi sunar. Bu savaş serisinden sonra, oyuncular çok oyunculu modda diğer çeşitli mekanizmaları da kullanabilir, muhteşem hareketleri özgürce birleştirebilir ve sıcak kanlı çelik bir eşleşmeyi başlatabilir! (Yerel ve çevrimiçi çok oyunculu desteği)
Makine deneyimini ağır el ve tam manuel kullanımla eski haline getirmek bu çalışmanın önemli özelliklerinden biridir. Lütfen savaşta yeteneklerinizi geliştirin, sıradan askerlerinizden savaş alanlarının asılara doğru yavaş yavaş büyütün!

Oyun içi satın alma opsiyonuÇok oyunculu çevrimdışı (2-4 oyuncu)
Çevrimiçi çok oyunculu (2 4 oyuncu) Ücretli bir PlayStation Plus üyeliği gereklidir. Çevrimiçi özellikler, bir hesabınızın olmasını gerektirir ve hizmet koşullarımıza (playstationnetwork.com/terms-of-service), gizlilik ilkemize (playstationnetwork.com/privacy-policy) ve oyun yayıncısının gizlilik ilkesine tabidirler.
DUALSHOCK 4 titreşim işlevini kullanır


Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.

Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.

Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.

Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.