Save extra 13% with discounted PlayStation Network Gift Card 100 PLN - Poland

Press "Notify when price drops" button to track Retro City Rampage™ DX price or check other PS4 / PS3 / PS Vita / PSP deals and discounts by pressing "Discounts" button

How does PS Deals tracker work?

Release date: 27 lip 2016

Genre: Action / Adventure / Racing

Rating:

Publisher: VBLANK ENTERTAINMENT

Cheats:

Highest price

45.00 zl

Lowest price

12.50 zl

Lowest PS+ price

8.10 zl

Metacritic
Score

/ 100

Critics:

Metacritic
User Score

/ 10

Ratings:

PlayStation
Rating

4.46 / 5

Ratings: 1123

Retro City Rampage™ DX

Release date: 27 lip 2016

Genre: Action / Adventure / Racing

Rating:

Publisher: VBLANK ENTERTAINMENT

Cheats:

Aby można było grać w tę grę na PS5, może być konieczna aktualizacja oprogramowania systemu do najnowszej wersji. Ta gra będzie działać na PS5, ale niektóre funkcje z wersji na PS4 mogą być nieobecne. Więcej informacji znajdziesz na stronie PlayStation.com/bc.
TO TY jesteś GRACZEM. Wprost z więzienia ruszyłeś na misję, lecz Twoja przestępcza eskapada napotkała na odpór ze strony „ZŁYCH” DOBRYCH. Uparcie będą chronić mieszkańców Theftropolis przed Twoim niszczycielskim szałem. Czy masz dość mocy, by pokonać „ZŁYCH” DOBRYCH?

W RETRO CITY RAMPAGE możesz ukraść ponad 50 samochodów i drwić z przepisów, rozjeżdżając spokojnych obywateli na placki! Przechodniów możesz grabić z monet lub wykorzystywać jako tarcze dla ponad 25 typów broni i ulepszeń! JUU-HUU!

Ten uroczy zabytek z ery 8-bitowców zawiera ponad 60 misji i zadań specjalnych! Możesz wyzywać znajomych na pojedynki i pokazywać im powtórki, wiodąc do MISTRZOSTWA na przestępczej ścieżce.

Szykuj spluwę. Wkraczasz w świat RETRO CITY RAMPAGE.

PlayStation®4:
1 gracz
Funkcja Wibracji DUALSHOCK®4
funkcje cross-platformowe
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p

PlayStation®3:
1 gracz
minimalna ilość wolnego miejsca 1 MB
Funkcja wibracji DUALSHOCK®3
Funkcje sieciowe

PlayStation®Vita:
1 gracz(y)
Funkcje sieciowe
Minimum 600 KB
Ekran dotykowy
Podwójne drążki analogowe

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
PS4: Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
PS3: Jednorazowa opłata za korzystanie z pobranej zawartości na 2 aktywowanych systemach PS3.
PS Vita/PSP: Jednorazowa opłata za korzystanie z pobranej zawartości na 3 aktywowanych zgodnych systemach konsol przenośnych.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

Ten produkt Cross-Buy uprawnia Cię do pobrania wersji na PlayStation®4, PlayStation®3 i PlayStation®Vita.

RETRO CITY RAMPAGE is a trademark of Vblank Entertainment Inc.
©2010-2020 All Rights Reserved.