Save extra 14% with discounted PlayStation Network Gift Card 100 PLN - Poland

Press "Notify when price drops" button to track Lies of P price or check other PS5 / PS4 deals and discounts by pressing "Discounts" button

How does PS Deals tracker work?

Release date: 19 wrz 2023

Genre: Action / Role playing games

Rating:

Publisher: NEOWIZ

Cheats:

Subtitles: Chamorro, Chinese, English, French, German, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Spanish

Voice: English

Highest price

279.00 zl

Lowest price

209.25 zl

Lowest PS+ price

--

Metacritic
Score

/ 100

Critics:

Metacritic
User Score

/ 10

Ratings:

PlayStation
Rating

4.71 / 5

Ratings: 12242

Lies of P

Release date: 19 wrz 2023

Genre: Action / Role playing games

Rating:

Publisher: NEOWIZ

Cheats:

Subtitles: Chamorro, Chinese, English, French, German, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Spanish

Voice: English

Aby można było grać w tę grę na PS5, może być konieczna aktualizacja oprogramowania systemu do najnowszej wersji. Ta gra będzie działać na PS5, ale niektóre funkcje z wersji na PS4 mogą być nieobecne. Więcej informacji znajdziesz na stronie PlayStation.com/bc.
Zawartość edycji standardowej Lies of P

– gra Lies of P na PS4™ i PS5®

Gra stanowi RPG akcji inspirowane dawną, bajkową powieścią, przebraną w nowe, złowieszcze szaty.
Stocz zaciekłe i wymagające pojedynki z oszalałymi marionetkami oraz nieoczekiwanymi przeciwnikami za pomocą kombinacji broni i rąk legionu w rozległych zakątkach stanowiącego miejsce akcji miasta Krat.
Z dala od walk pojmiesz istotę człowieczeństwa, posługując się kłamstwem i odkrywając uczucia w trakcie spotkań z niejednoznacznymi postaciami.
Przekonaj się, co czeka cię u kresu przygody, w trakcie której doświadczysz przemiany z marionetki Geppetta w istotę ludzką.

Posiadacze tego produktu mają dostęp do cyfrowej wersji gry na system PS4™ oraz konsolę PS5®.


Gra offline dla jednego gracza
Usługa Remote Play umożliwia łączenie się z konsolą PlayStation®4 lub PlayStation®5 i granie w gry na tej konsoli przy użyciu urządzenia mobilnego, komputera PC lub innej konsoli PlayStation®4 lub PlayStation®5.
Włączono granie offline


Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.

Możesz pobierać i odtwarzać niniejszą zawartość na głównej konsoli PS5 skojarzonej z Twoim kontem (za pośrednictwem ustawienia „Udostępnianie konsoli i granie offline”) oraz dowolnych innych konsolach PS5 po zalogowaniu się za pomocą tego samego konta.

Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.

Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.