PL PS5 / PS4
Dziedzictwo Hogwartu: Cyfrowa edycja deluxe

SAVE: 50%

Ends: 24 kwi 2024

Save extra 14% with discounted PlayStation Network Gift Card 100 PLN - Poland

Press "Notify when price drops" button to track Dziedzictwo Hogwartu: Cyfrowa edycja deluxe price or check other PS5 / PS4 deals and discounts by pressing "Discounts" button

How does PS Deals tracker work?

Release date: 10 lut 2023

Genre: Unique

Rating:

Publisher: WARNER BROS. INTERACTIVE

Cheats:

Highest price

359.00 zl

Lowest price

179.50 zl

Lowest PS+ price

--

Metacritic
Score

/ 100

Critics:

Metacritic
User Score

/ 10

Ratings:

PlayStation
Rating

-- / 5

Ratings: --

Dziedzictwo Hogwartu wersja na PS4
Dziedzictwo Hogwartu wersja na PS5
Hogwarts Legacy: Dark Arts Garrison Hat
Hogwarts Legacy: Dark Arts Pack
Hogwarts Legacy: Digital Deluxe Edition
Hogwarts Legacy: Felix Felicis Potion Recipe
Hogwarts Legacy: Haunted Hogsmeade Shop Quest
Hogwarts Legacy: Onyx Hippogriff Mount
Hogwarts Legacy PS4 Tracker

Release date: 10 lut 2023

Genre: Unique

Rating:

Publisher: WARNER BROS. INTERACTIVE

Cheats:

Ten produkt umożliwia pobranie wersji cyfrowej gry zarówno na PS4™, jak i na PS5™.

Zawiera ekskluzywną misję.

Cyfrowa edycja deluxe „Dziedzictwa Hogwartu” zawiera:
-Testrala pod wierzch
-Czarnomagiczną arenę walk
-Czarnomagiczny zestaw wyglądu
-Czarnomagiczną furażerkę
-72-godzinny wcześniejszy dostęp
-Cyfrowe wersje gry na PS4™ i PS5™

„Dziedzictwo Hogwartu” to fabularna gra akcji z otwartym światem osadzona w otoczeniu po raz pierwszy przedstawionym w serii książek o Harrym Potterze. Odkrywaj i badaj fantastyczne zwierzęta, modyfikuj wygląd swojej postaci, warz eliksiry, doprowadź do mistrzostwa rzucanie zaklęć i rozwijaj swoje talenty. Zdecyduj jakim czarodziejem lub jaką czarownicą będziesz.

Przeżyj przygodę w XIX-wiecznym Hogwarcie. Zawiązuj sojusze, walcz z czarnoksiężnikami i zadecyduj o losie świata magii. Ty decydujesz o swoim dziedzictwie. Zapełnij niezapisane karty swojej historii.

Jeśli masz już tę grę na PS4™, możesz bez żadnych dopłat pobrać wersję cyfrową na PS5™. Nie musisz jej kupować ponownie.


Gra offline dla jednego gracza
Usługa Remote Play umożliwia łączenie się z konsolą PlayStation®4 lub PlayStation®5 i granie w gry na tej konsoli przy użyciu urządzenia mobilnego, komputera PC lub innej konsoli PlayStation®4 lub PlayStation®5.
Opcjonalne zakupy w grze
Włączono granie offline


Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.

Możesz pobierać i odtwarzać niniejszą zawartość na głównej konsoli PS5 skojarzonej z Twoim kontem (za pośrednictwem ustawienia „Udostępnianie konsoli i granie offline”) oraz dowolnych innych konsolach PS5 po zalogowaniu się za pomocą tego samego konta.

Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.

Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.