Save extra 15% with discounted PlayStation Network Gift Card 200 PLN - Poland

Press "Notify when price drops" button to track God of War Ragnarök price or check other PS4 deals and discounts by pressing "Discounts" button

How does PS Deals tracker work?

Release date: 9 lis 2022

Genre: Action

Rating:

Publisher: Sony Interactive Entertainment Europe

Cheats:

Subtitles: Arabic, Chamorro, Chinese, Croatian, Czech, Dutch, English, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Thai, Turkish

Voice: Arabic, English, Polish, Russian

Highest price

299.00 zl

Lowest price

170.43 zl

Lowest PS+ price

--

Metacritic
Score

/ 100

Critics:

Metacritic
User Score

/ 10

Ratings:

PlayStation
Rating

5 / 5

Ratings: 1

God of War Ragnarök
God of War Ragnarök PS4 Tracker

Release date: 9 lis 2022

Genre: Action

Rating:

Publisher: Sony Interactive Entertainment Europe

Cheats:

Subtitles: Arabic, Chamorro, Chinese, Croatian, Czech, Dutch, English, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Thai, Turkish

Voice: Arabic, English, Polish, Russian

Aby można było grać w tę grę na PS5, może być konieczna aktualizacja oprogramowania systemu do najnowszej wersji. Ta gra będzie działać na PS5, ale niektóre funkcje z wersji na PS4 mogą być nieobecne. Więcej informacji znajdziesz na stronie PlayStation.com/bc.
Kup cyfrową wersję God of War Ragnarök na PS4™ w PlayStation™Store i w dogodnym dla siebie momencie zaktualizuj grę do cyfrowej wersji God of War Ragnarök na PS5™ za dodatkową opłatą. Szczegóły dotyczące cen znajdziesz na stronie God of War Ragnarök na PS5™.

Santa Monica Studio przedstawia kontynuację chwalonej przez krytyków gry God of War z 2018 r.

W obliczu zbliżającego się ragnaröku wyrusz z Kratosem i Atreusem w podróż w poszukiwaniu odpowiedzi. Ojciec i syn muszą podjąć ogromne ryzyko i odwiedzić wszystkie dziewięć światów.

Podróżując wśród zapierających dech w piersiach mitycznych krajobrazów, będą musieli stawić czoła potężnym przeciwnikom – od skandynawskich bóstw po dzikie bestie – i przygotować się na ostateczne starcie.

By chronić swoją rodzinę, Kratos po raz kolejny będzie musiał zrobić użytek ze śmiercionośnych umiejętności oraz niezawodnej broni – Lewiatana oraz Ostrzy Chaosu. Kolejna odsłona epickiej sagi przynosi również szeroką gamę zupełnie nowych zdolności zarówno dla niego, jak i Atreusa. Przygotuj się na płynną, dynamiczną walkę, której styl możesz dostosować do swoich preferencji.

Pamiętaj: siły Asgardu nie próżnują…


Gra offline dla jednego gracza
Funkcja wibracji DUALSHOCK 4
Usługa Remote Play umożliwia łączenie się z konsolą PlayStation®4 lub PlayStation®5 i granie w gry na tej konsoli przy użyciu urządzenia mobilnego, komputera PC lub innej konsoli PlayStation®4 lub PlayStation®5.
Jeszcze lepsze wrażenia z gry na konsoli PS4 Pro
Włączono granie offline


Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.

Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.

Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.

Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.