Save extra 17% with discounted PlayStation Network Gift Card 140 PLN - Poland

Press "Notify when price drops" button to track Gran Turismo™ 7 price or check other PS5 / PS4 deals and discounts by pressing "Discounts" button

How does PS Deals tracker work?

Release date: 4 mar 2022

Genre: Racing

Rating:

Publisher: Polyphony Digital Inc

Cheats:

Highest price

339.00 zl

Lowest price

210.18 zl

Lowest PS+ price

--

Metacritic
Score

/ 100

Critics:

Metacritic
User Score

/ 10

Ratings:

PlayStation
Rating

4.35 / 5

Ratings: 18785

Gran Turismo® 7

Release date: 4 mar 2022

Genre: Racing

Rating:

Publisher: Polyphony Digital Inc

Cheats:

Aby można było grać w tę grę na PS5, może być konieczna aktualizacja oprogramowania systemu do najnowszej wersji. Ta gra będzie działać na PS5, ale niektóre funkcje z wersji na PS4 mogą być nieobecne. Więcej informacji znajdziesz na stronie PlayStation.com/bc.
Zawartość edycji:
– Pełna wersja gry
– Uprawnienia do wersji na PS4™ i PS5™

Prawdziwy symulator jazdy… od 25 lat na rynku.
Zasiądź za kółkiem ponad 400 samochodów już w dniu premiery – wszystkie klasyczne auta i najnowocześniejsze supersamochody zostały odtworzone z niespotykaną dbałością o szczegóły – i jeźdź na ponad 90 torach w zmiennych warunkach pogodowych.
Wraz z powrotem legendarnego trybu symulacji GT możesz kupować, tuningować, prowadzić w wyścigach i sprzedawać samochody w kampanii dla jednego gracza, odblokowując nowe samochody i wyzwania.
A jeśli lubisz mierzyć się z innymi, szlifuj swoje umiejętności i rywalizuj w trybie GT Sport*.

Funkcje na PlayStation®5:
– Zobacz kierowcę we wstecznym lusterku, podziwiaj blask słońca na karoserii i rób olśniewająco realistyczne zdjęcia dzięki mocy śledzenia promieni na PS5™, z obsługą rozdzielczości 4K oraz HDR przy 60 kl./s**.
– Poczuj wibracje ABS i buksowanie kół oraz zróżnicowany opór hamulców dla każdego samochodu dzięki adaptacyjnym efektom „Trigger” kontrolera bezprzewodowego DualSense™.
– Od delikatnych wybojów na asfalcie po żłobienia tarki – poczuj swoją pozycję na drodze dzięki realistycznym efektom dotykowym.
– Wyczuwaj położenie innych samochodów i kierowców na drodze z niezwykłą klarownością za pośrednictwem dźwięku 3D konsoli PS5***.
– Wsiadaj za kółko i przygotuj się na nowe, niezapomniane wrażenia w Gran Turismo 7 od 22 lutego 2023 r. dzięki PlayStation®VR2****.

Jeśli posiadasz edycję standardową Gran Turismo 7 na PS4, możesz nabyć wersję cyfrową na PS5 w niższej cenie i nie musisz kupować tego produktu. Posiadacze pudełkowej wersji gry na PS4 muszą umieścić płytę z grą w napędzie optycznym PS5 za każdym razem, kiedy będą chcieli pobrać wersję cyfrową na PS5 lub ją uruchomić. Posiadacze gry na PS4 w wersji pudełkowej, którzy kupią konsolę PS5 Digital Edition (bez napędu optycznego), nie będą mogli nabyć wersji gry na PS5 w niższej cenie.

* Wymagane jest połączenie z Internetem oraz członkostwo PS Plus. Opłata za PS Plus pobierana jest automatycznie i cyklicznie, aż do anulowania. Obowiązują ograniczenia wiekowe. Pełny regulamin: play.st/PSPlusTerms
** Tryby 4K i HDR wymagają obsługującego te standardy telewizora lub monitora.
*** Dźwięk 3D (w stereofonicznych słuchawkach analogowych lub USB).
**** Do gry wymagane jest PlayStation®VR2. PS VR2 nie jest przeznaczone do użytku dla dzieci poniżej 12 roku życia. Technologia PS VR2 nie jest kompatybilna z dzielonym ekranem dla dwóch graczy.


Wieloosobowa gra offline (2 graczy)
Wieloosobowa gra online (2–20 graczy). Jest wymagane płatne członkostwo w usłudze PlayStation Plus. Funkcje online wymagają konta. Obowiązują nasze warunki korzystania z usługi (playstationnetwork.com/terms-of-service), nasza polityka prywatności (playstationnetwork.com/privacy-policy) oraz polityka prywatności wydawcy gry.
Funkcja wibracji DUALSHOCK 4
Usługa Remote Play umożliwia łączenie się z konsolą PlayStation®4 lub PlayStation®5 i granie w gry na tej konsoli przy użyciu urządzenia mobilnego, komputera PC lub innej konsoli PlayStation®4 lub PlayStation®5.
Jeszcze lepsze wrażenia z gry na konsoli PS4 Pro
Opcjonalne zakupy w grze
Funkcje online wymagają konta. Obowiązują warunki korzystania z usługi (playstationnetwork.com/terms-of-service), polityka prywatności (playstationnetwork.com/privacy-policy) oraz polityka prywatności wydawcy gry.
VR Headset optional
VR Headset vibration optional
Player modes: sitting, standing, roomscale


Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.

Możesz pobierać i odtwarzać niniejszą zawartość na głównej konsoli PS5 skojarzonej z Twoim kontem (za pośrednictwem ustawienia „Udostępnianie konsoli i granie offline”) oraz dowolnych innych konsolach PS5 po zalogowaniu się za pomocą tego samego konta.

Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.

Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.